Здоров’я – найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним. Адже лише здорова людина може почуватися щасливою, повною сил та енергії. Щоб зберегти власне здоров’я, треба знати свій організм, основні процеси його життєдіяльності та зовнішні чинники, що впливають на здоров’я.
Сьогодні у бібліотеці відбулась надзвичайно корисна, цікава та пізнавальна зустріч з лікарем Михайлом Корчинським на тему «Особливості функціонування організму в старшому віці і необхідність правильного лікування».
Присутні мали змогу поставити запитання фахівцю та отримати детальні відповіді і рекомендації стосовно збереження здоров’я в поважному віці.
|